1. Dziś przeżywamy Dzień Papieski, dzień szczególnej modlitwy w intencji Ojca św. Pragniemy włączyć się w ogólnopolską akcję Dzieło Nowego Tysiąclecia, dlatego zbierane są ofiary na stypendia dla młodzieży, za które mówimy Bóg zapłać.

2. Również dziś o 11.00. 19 dzieci po raz pierwszy przyjmuje Pana Jezusa w komunii św. do swego serca. Częściowym darem rodziców dzieci komunijnych jest figura Matki Bożej Niepokalanie Poczętej znajdująca się w prezbiterium, a która będzie zainstalowana w grocie na zewnątrz kościoła.

3. Nabożeństwo różańcowe odprawiamy: dziś o godz. 18.30, w tygodniu dla dzieci o 17.30, a dla młodzieży i dorosłych po Mszy św. o 18.00.

4. W piątek po Mszy św. o 7.00 i 18.00 odbędzie się błogosławieństwo relikwiami św. Jana Pawła II

5. Nowennę do MB Nieustającej Pomocy odprawiamy w środę o godz. 17.45, a Godzinę Miłosierdzia w piątek o 17.45

6. W środę o 19.00 zapraszamy do salki na plebanii na kolejne spotkanie Kręgu biblijnego.

7. W przyszłą niedzielę rozpoczynamy w Kościele Tydzień Misyjny. Dzieci z Koła misyjnego po każdej Mszy św. będą zbierać ofiary do puszek na misje św.

8. Również w przyszłą niedzielę w czasie Mszy św. o 13.00 zostaną poświęcone i wręczone dzieciom komunijnym książeczki. W tym tygodniu odbędą się spotkania przed bierzmowaniem dla klas I średnich według ustalonego harmonogramu.

9. W tym tygodniu odbędą się spotkania przed bierzmowaniem dla klas I średnich według ustalonego harmonogramu.

10. Wszystkim Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia składamy najlepsze życzenia. Życzymy zdrowia i wiele łask od Pana Boga.

12. Składamy wdzięczne Bóg zapłać za ofiary składane na remont kościoła i za wszelkie ofiary składane na Kościół – tak na tacę, jak i w przedsionku kościoła

Tags: